stadyum çim saha ısıtma

Profesyonel İş Birliği İçin Bize Ulaşın!

stadyum çim saha ısıtma sistemleri

Stadyum Çim Saha Isıtma Sistemleri

Stadyum çim saha ısıtma sistemleri ; stadyumlar, antrenman sahaları, açık hava spor kompleksleri gibi tesislerin olumsuz hava şartlarında da sportif aktivitelerin aksamaması için son teknoloji kullanılarak üretilmiş ısıtma sistemleridir.

Bu tarz tesis zeminlerinin kötü hava şartlarından etkilenmemesi, spor aktiviteleri ve sporcu sağlığı için hayati önem taşır. Kış mevsiminin kötü hava şartları, dünyadaki ve ülkemizdeki birçok spor faaliyetinin iptal edilmesine ve farklı tarihlere ertelenmesine sebep olmuştur, bu gibi durumlar spor kulüplerinin maddi kaybına neden olmuş ve sportif faaliyetlerin kalitesinin düşmesiyle sonuçlanmıştır. Stadyum çim saha ısıtma ısıtma sistemleri, geçmişte karşılaşılan bu gibi sorunları ortadan kaldırmış, spor amaçlı kullanılan alanlarda, sporcuların kötü hava şartlarında da müsabakaları, daha güvenli ve kaliteli olarak sergilemesine yardımcı olmuştur.

Stadyum çim saha ısıtma sistemleri, çimlerin kalitesinin bozulmasını ve donmasını önlemek için çimlerin kök sıcaklığının gerek duyulan seviyelere yükseltilmesinin yanı sıra, sıcaklığı alana dağıtarak kaliteli performans sergilenmesine yardımcı olmaktadır.

stadyum çim saha ısıtma sistemleri nasıl uygulanır ?

Stadyum çim saha ısıtma sistemleri; uygulanacağı alan inşaat halindeyken, özel ısıtıcı kablolar kullanılarak uygulanır ve ısıtıcı kabloları zemine gelecek darbelerden koruma amaçlı dolgu malzemesiyle doldurulur. Kontrol üniteleri, zemin ve hava sensörleri eklenerek kullanıma hazır hale getirilir.

Stadyum çim saha ısıtma uygulamaları profesyonel ve uzman ekiplerimiz tarafından ulusal ve uluslararası ölçekte tam memnuniyet ilkesi ile gerçekleştirilmektedir.

Avantajlı fiyatımızdan ve alanındaki uzman ekiplerimiz tarafından uygulanan stadyum çim saha ısıtma sistemleri çözümlerimizden yararlanmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

aradığınız hizmet : stad yerden ısıtma stadyum yerden ısıtma stadyum alttan ısıtma stadyum alttan ısıtma sistemleri