sahne platformu

Profesyonel İş Birliği İçin Bize Ulaşın!

sahne platformu

Sahne Platformu

Sahne platformu, sanatsal performansların sergilendiği platformlardır. İstenilen ölçülerde ve istenilen niteliklerde projelendirme yapılabilir, sahne mekanik sistemleri firmaları tarafından tüm ölçü ve niteliklere göre üretilmekte olup, fiyatları niteliklerine göre değişim göstermektedir.

Sabit platformlar olduğu gibi çeşitli kontrol üniteleri sayesinde manuel veya otomatik olarak kullanılabilen sahne platformları bulunmaktadır. Kontrol panosu, bilgisayar veya isteğe bağlı olarak cep telefonu yardımıyla da kontrol edilebilen sahne platformları bulunmaktadır.

Çelik konstrüksiyon üzerine yerleştirilen zemin üniteleriyle de görsellik kazandırılan platformlar için gerekli mühendislik ölçümleri, keşif ve projelendirme işlemleri profesyonel ve alanında uzman ekiplerimiz tarafından ulusal ve uluslararası ölçeklerde tam memnuniyet ilkesiyle gerçekleştirilmektedir.

Eğer siz de avantajlı fiyat ve alanında uzman ekiplerimizin uyguladığı çözümlerimizden faydalanmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

aradığınız hizmet;

satılık podyum sahne

platform kiralama

taşınabilir sahne platformu

podyum sahne imalat

satılık sahne sistemleri

portatif podyum

portatif sahne ölçüleri

portatif sahne fiyatları