uzay çatı

Profesyonel İş Birliği İçin Bize Ulaşın!

Kafes çatı ve uzay çatı sistemleri

Kafes çatı ve uzay çatı sistemleri

Kafes çatı ve uzay çatı sistemleri, günümüzde sıklıkla uygulanan, kullanım ve montaj kolaylığı sağlayan bir çelik çatı sistemidir. Kafes çatı ve uzay çatı, açılı olarak uygulanan ve kuvvet taşıyan, çubuk şeklindeki çelik boruların üç boyutlu düzlemde bağlantı noktalarında bulunan civatalar yardımı ile birleştirilmesi sonucu oluşan çatı şeklidir.

Boru ve kürelerden oluşan bu üç boyutlu sistem son derece hafif ve esnek çözümler sunmaktadır. Kürelerden çıkan dik çubuklara, profillerden üretilmiş olan bağlantı noktaları bağlanır ve sistem tamamen hazır hale gelir.

Kafes çatı ve uzay çatı uygulamalarının iki doğrultuda üç boyutlu olarak çalışabildiği için geniş kullanım alanı gerektiren fabrika, hangar, depo ve spor salonu gibi yapılarda son derece ekonomik bir şekilde kaplamaya yardımcı olur. Yani kafes çatı ve uzay çatı sistemleri diğer bilindik beton ve değişik şekildeki çatılara oranla oldukça ekonomik ve kullanışlıdır.

Kafes çatı ve uzay çatı uygulamaları, belirlenen projeler İçin hızlı imalat imkanı sunarak zamandan tasarruf etmemizi sağlar. İmalat, nakliye ve montaj aşamaları oldukça hızlı gerçekleşmektedir.

Kafes çatı ve uzay çatı sistemleriyle ek havalandırma, ısıtma yada aydınlatma borularına gerek kalmaz yani borular bu çatılardan rahatlıkla geçirilir. Ayrıca kafes çatı ve uzay çatı uygulamalarının üzerine şeffaf malzeme kullanıldığında doğal aydınlatma sağlanmış olur. Taşınması da oldukça kolay ve zahmetsiz olan kafes çatı ve uzay çatı sistemleriyle üretim aşamasından uygulama aşamasına kadar kısa sürede çözüm elde edilmiş olur.

Kullanılan malzeme hafif ve esnek olduğu için özellikle deprem bölgelerinde tercih edilmektedir. Mimari anlamda oldukça fazla alternatif sunan kafes çatı ve uzay çatı sistemleri piramit, üçgen, kabuk ya da silindirik şekillerde çözümler üretilebilmektedir.

Firmamızda kafes çatı ve uzay çatı uygulamalarınız için projelendirme, mühendislik ölçümleri, bütçelendirme, imalat ve montaj anahtar teslim olarak profesyonel ve alanında uzman ekipler tarafından çözüm üretilmektedir.

Eğer siz de avantajlı fiyat ve profesyonel çözümlerimizden faydalanmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

aradığınız hizmet;

uzay çatı fiyatları

uzay çatı firmaları

uzay kafes sistemler pdf

uzay çatı küre imalatı

uzay çatı imalatçıları

uzay kafes çatı sistemleri dwg

uzay çatı nedir

uzay kafes sistem detayları