ışık barı ışık köprüsü

Profesyonel İş Birliği İçin Bize Ulaşın!

ışık barı ışık köprüsü

Işık Barı Işık Köprüsü

ışık barı ışık köprüsü, sahnede bulunan ışığın hareketi, şiddeti ve bölgesinin değiştirilebilir olması, sahne sanatları, sahne performansları ve sanatçılar için en önemli unsurlardan biridir.

ışık barı veya diğer bir söylemle ışık köprüsü, sahne mekanik sistemleri içerisinde bulunan ve sahne platformunda değişik bölgeler ve değişik şiddetlerde tercih edilecek ışık ihtiyacını karşılamak amaçlı uygulanmaktadır.

Nasıl çalışır?

ışık barı ışık köprüsü, çelik halatlar yardımıyla motorlara bağlanarak hareket etme prensibine göre, istenilen bölgeye istenilen açı ve şiddette ışık ulaştırmak amacıyla kullanır. Bu halatlar yardımıyla bağlanan Işık barı Işık köprüsü, motorların verdiği açılar ve hızlara göre çelik halatların bir makara yardımıyla sarılmasıyla hareket sağlanmaktadır.

Işık barı Işık köprüsü sistemi, sahne performansı başlamadan önce veya sahne performansı sırasında gerekli hareket,açı,renk ve şiddetlerde ışığı gerekli bölgelere ulaştırır.

Işık barı ışık köprüsü uygulamaları profesyonel ve alanında uzman ekiplerimiz tarafından ulusal ve uluslararası ölçeklerde tam memnuniyet ilkesiyle gerçekleştirilmektedir.

Eğer siz de avantajlı fiyat ve alanında uzman ekiplerimizin uyguladığı Işık barı ışık köprüsü çözümlerimizden faydalanmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.