elektrikli yerden ısıtma

Profesyonel İş Birliği İçin Bize Ulaşın!

elektrikli yerden ısıtma

Elektrikli Yerden Isıtma Sistemleri

Elektrikli yerden ısıtma; zemin altına uygulanan ısıtıcı kablo/şilte/folyo ve bu elemanları koordine edebilen termostatlardan oluşan ısıtma sistemleridir. Elektrikli yerden ısıtma sistemleri, radyatör veya geleneksel ısıtma yöntemlerine göre pek çok avantaja sahiptir. Radyatörde ısınan 50-70’C lik sıcak hava, yanmış tozla birlikte yukarı doğru bir hareketle tavana yükselir. Tavanda soğuyan hava oda çevresinde sirkülasyon yaparak zemine iner. Isı daima yukarı doğru hareket ettiği için bu tip ısınma yöntemlerinde, beklentimizin aksine daima tavan en sıcak zemin ise en soğuk bölge olur. Sonuç, daha çok ısı kaybı, kötü ısınma ve kirliliktir.

Sistemimizde tüm zemin homojen olarak ısınır. Elektrikli yerden ısıtma sistemlerinde ısınan hava doğa yasalarına uyar ve yükselir. Sonuç, ayaklarımızdaki keyif verici sıcaklık azalarak gövdemizden yukarıya yükselecektir. Tavan en soğuk yer olacaktır. Bu durum yüksek konfor ve %15-20 daha az enerji tüketimi demektir.

Sistem; zemin sıcaklığını maksimum 30 derecede tutarak insan sağlığına zarar vermesini önler. Elektrikli yerden ısıtma sistemi genel ısıtma amacının yanı sıra banyo, mutfak, çocuk odası gibi sıcak bir zemin arzulanan yerlerde, genel ısıtmaya ilaveten, konfor ısıtması amacıyla da kullanılmaktadır. Elektrikli yerden ısıtma sistemi, sıcaklık bilgisini değerlendirerek sistemin çalışmasını önceden yapılmış ayarlara göre yönlendiren termostatlardan oluşur. Oda termostatı, zemin termostatı veya zemin limitli oda termostatı gibi, farklı ısıtma uygulamaları için opsiyonel kontrol seçenekleri mevcut olduğu gibi uzaktan kontrol üniteleri ile hayatınızı kolaylaştırırken kaliteli ısınma imkanı sunar.

Elektrikli yerden ısıtma uygulamaları profesyonel ve alanında uzman ekiplerimiz tarafından ulusal ve uluslararası ölçeklerde tam memnuniyet ilkesiyle gerçekleştirilmektedir.

Eğer siz de avantajlı fiyat ve alanında uzman ekiplerimizin uyguladığı elektrikli yerden ısıtma çözümlerimizden faydalanmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

aradığınız hizmet;

türk hamamı yapımı fiyatları

hamam nasıl ısıtılır

ev tipi hamam maliyeti

hamam ısıtma tesisatı

hamam tesisatı nasıl yapılır

hamam ısıtma projesi

hamam yerden ısıtma projesi

hamam kaç metrekare olmalı