döner sahne

Profesyonel İş Birliği İçin Bize Ulaşın!

döner sahne

Döner Sahne

Döner sahne, tiyatro sahnelerinin orta kısmında bulunan, genel olarak çapı 8 metre ve 12 metre arasında değişen ve tercihe göre tercih edilen ölçülerde üretilen, sahne zemininde saat yönünde ve saat yönünün tersinde dairesel hareketler yapabildiği gibi dikey eksende de aşağı ve yukarı hareket edebilen sahne mekanik sistemidir.

Sahne üzerine değişik dekorlar uygulanarak, istenilen dekorun tiyatro seyircisi tarafından izlenmesini sağlamaktadır. Ayrıca oyun içerisinde yer alabilecek hareketli sahnelerin izleyiciye göre sabit kalmasını amaçlayarak performansları interaktif bir boyuta taşımayı amaçlar.

Döner sahne sistemlerinde gerek duyulan hareket senaryosu kontrol panelinden uygulandığı gibi bir cep telefonu, tablet yada bilgisayar yardımıyla da uygulanarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Uygulamalarımızın mühendislik ölçümleri, keşif ve projelendirme işlemleri profesyonel ve alanında uzman ekiplerimiz tarafından ulusal ve uluslararası ölçeklerde tam memnuniyet ilkesiyle gerçekleştirilmektedir.

Eğer siz de avantajlı fiyat ve alanında uzman ekiplerimizin uyguladığı çözümlerimizden faydalanmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

 

aradığınız hizmet;

mekanik sahne otomasyonu

sahne

sahne mekanik sistemleri