cctv,cctv görüntüleme sistemi,cctv kapalı devre görüntüleme sistemleri

Profesyonel İş Birliği İçin Bİze Ulaşın!

Cctv sistemi

Cctv Sistemi

Cctv sistemi, kapalı devre olarak çalışan, bir veya birden çok kameranın görüntüsünü ve sinyallerini belirli bir konuma ileten sistemlere denir.

Kapalı devre çalıştığı için görüntüler herkese açık bir biçimde taşınmaz. Kısaca CCTV çalışmakta olduğu işletmelerde sadece işletmenin yetkilileri ve çalışanlarının kullanımına mahsus bir televizyon sistemidir.

Belirli bir bölgenin görüntüsü veya ihtiyaca göre sesinin belirli monitörlere ve kayıt cihazlarına ileterek izleme ve kaydetme olanağı sağlayan bir görüntüleme ve kayıt sistemidir.

CCTV’nin önceleri deneysel kullanım alanları bulunsa da günümüzde genellikle güvenlik amacıyla kurulur. Sistem cctv kameralar, lensler, dijital kayıt cihazları ve monitörlerden oluşur ve kameralardan alınan görüntüler kayıt cihazlarına zamanla doğru orantılı olarak kaydedilmektedir.

Cctv sistemi uygulamaları profesyonel ve alanında uzman kadromuzla gerçekleştirdiğimiz cctv görüntüleme sistemleri ile projelerinize çözüm üretiyoruz.

Eğer siz de avantajlı fiyat, profesyonel ve alanında uzman kadromuzun cctv sistemleri uygulamalarından faydalanmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.