boru hattı ısıtma

Profesyonel İş Birliği İçin Bize Ulaşın!

boru hattı ısıtma

Boru Hattı Isıtma Nedir ?

Petrol, gaz, kimyasal, petrokimyasal, özel kimyasal, kağıt hamuru, kağıt ve farmasötik gibi birçok farklı endüstrinin çeşitli gereksinimlerini karşılamak üzere son teknoloji kullanılarak tasarlanan don önleme ve endüstriyel ısıtma sistemlerine boru hattı ısıtma sistemleri denir.

Boru hattı ısıtma sistemleri ne işe yarar?

Sıvı madde veya su içeren kimyasalların geçtiği boru hatları dondukça genişler. Bu genişleme boru hatlarında tıkanmaya, tıkanma basınç artışına, basınç artışı ise çatlaklara yol açar, bu da üründe hasara ve üretim kaybına veya kişisel güvenliğini tehdit eden durumlara yol açabilir. Boru hatlarında oluşabilecek donmalardan kaynaklanan iş kazalarını ve kazanç kayıplarını önlemek amaçlı uygulanmaktadır.

Uygulamalarımız profesyonel ve alanında uzman ekiplerimiz tarafından ulusal ve uluslararası ölçeklerde tam memnuniyet ilkesiyle gerçekleştirilmektedir.

Eğer siz de avantajlı fiyat ve alanında uzman ekiplerimizin uyguladığı boru hattı ısıtma çözümlerimizden faydalanmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

 

aradığınız hizmet; elektrikli boru ısıtıcı, boru ısıtma sistemi, boru ısıtma kablosu fiyatları, boru ısıtıcı rezistans, boru ısıtıcı, bant boru ısıtıcı fiyatları, heat tracing türkiye